• fasade_0.jpg
  • Ziema 5.jpg
  • Ziema 6.jpg

”Zem gulbja spārna”

Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā ceturtdien, 27.jūlijā, pulksten 17.30 notika grāmatas ”Zem gulbja spārna” atvēršanas svētki. Grāmatā apkopoti stāsti par gulbeniešiem un ar Gulbeni saistītām tēmām – vēsturi, izglītību, kultūru, medicīnu, sportu, ...Apjomīgajā Vītola izdevniecībā iespiestajā izdevumā ievietoti vairāk nekā 40 autoru raksti, kurus papildina fotogrāfijas. Grāmatas sastādītāja pensionēta skolotāja Mirdza Kušķe.

Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā ceturtdien, 27.jūlijā, pulksten 17.30 notika grāmatas ”Zem gulbja spārna” atvēršanas svētki. Grāmatā apkopoti stāsti par gulbeniešiem un ar Gulbeni saistītām tēmām – vēsturi, izglītību, kultūru, medicīnu, sportu, ...Apjomīgajā Vītola izdevniecībā iespiestajā izdevumā ievietoti vairāk nekā 40 autoru raksti, kurus papildina fotogrāfijas. Grāmatas sastādītāja pensionēta skolotāja Mirdza Kušķe.Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā ceturtdien, 27.jūlijā, pulksten 17.30 notika grāmatas ”Zem gulbja spārna” atvēršanas svētki. Grāmatā apkopoti stāsti par gulbeniešiem un ar Gulbeni saistītām tēmām – vēsturi, izglītību, kultūru, medicīnu, sportu, ...Apjomīgajā Vītola izdevniecībā iespiestajā izdevumā ievietoti vairāk nekā 40 autoru raksti, kurus papildina fotogrāfijas. Grāmatas sastādītāja pensionēta skolotāja Mirdza Kušķe. Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā ceturtdien, 27.jūlijā, pulksten 17.30 notika grāmatas ”Zem gulbja spārna” atvēršanas svētki. Grāmatā apkopoti stāsti par gulbeniešiem un ar Gulbeni saistītām tēmām – vēsturi, izglītību, kultūru, medicīnu, sportu, ...Apjomīgajā Vītola izdevniecībā iespiestajā izdevumā ievietoti vairāk nekā 40 autoru raksti, kurus papildina fotogrāfijas. Grāmatas sastādītāja pensionēta skolotāja Mirdza Kušķe. Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā ceturtdien, 27.jūlijā, pulksten 17.30 notika grāmatas ”Zem gulbja spārna” atvēršanas svētki. Grāmatā apkopoti stāsti par gulbeniešiem un ar Gulbeni saistītām tēmām – vēsturi, izglītību, kultūru, medicīnu, sportu, ...Apjomīgajā Vītola izdevniecībā iespiestajā izdevumā ievietoti vairāk nekā 40 autoru raksti, kurus papildina fotogrāfijas. Grāmatas sastādītāja pensionēta skolotāja Mirdza Kušķe. Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā ceturtdien, 27.jūlijā, pulksten 17.30 notika grāmatas ”Zem gulbja spārna” atvēršanas svētki. Grāmatā apkopoti stāsti par gulbeniešiem un ar Gulbeni saistītām tēmām – vēsturi, izglītību, kultūru, medicīnu, sportu, ...Apjomīgajā Vītola izdevniecībā iespiestajā izdevumā ievietoti vairāk nekā 40 autoru raksti, kurus papildina fotogrāfijas. Grāmatas sastādītāja pensionēta skolotāja Mirdza Kušķe. Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā ceturtdien, 27.jūlijā, pulksten 17.30 notika grāmatas ”Zem gulbja spārna” atvēršanas svētki. Grāmatā apkopoti stāsti par gulbeniešiem un ar Gulbeni saistītām tēmām – vēsturi, izglītību, kultūru, medicīnu, sportu, ...Apjomīgajā Vītola izdevniecībā iespiestajā izdevumā ievietoti vairāk nekā 40 autoru raksti, kurus papildina fotogrāfijas. Grāmatas sastādītāja pensionēta skolotāja Mirdza Kušķe. Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā ceturtdien, 27.jūlijā, pulksten 17.30 notika grāmatas ”Zem gulbja spārna” atvēršanas svētki. Grāmatā apkopoti stāsti par gulbeniešiem un ar Gulbeni saistītām tēmām – vēsturi, izglītību, kultūru, medicīnu, sportu, ...Apjomīgajā Vītola izdevniecībā iespiestajā izdevumā ievietoti vairāk nekā 40 autoru raksti, kurus papildina fotogrāfijas. Grāmatas sastādītāja pensionēta skolotāja Mirdza Kušķe. Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā ceturtdien, 27.jūlijā, pulksten 17.30 notika grāmatas ”Zem gulbja spārna” atvēršanas svētki. Grāmatā apkopoti stāsti par gulbeniešiem un ar Gulbeni saistītām tēmām – vēsturi, izglītību, kultūru, medicīnu, sportu, ...Apjomīgajā Vītola izdevniecībā iespiestajā izdevumā ievietoti vairāk nekā 40 autoru raksti, kurus papildina fotogrāfijas. Grāmatas sastādītāja pensionēta skolotāja Mirdza Kušķe.Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā ceturtdien, 27.jūlijā, pulksten 17.30 notika grāmatas ”Zem gulbja spārna” atvēršanas svētki. Grāmatā apkopoti stāsti par gulbeniešiem un ar Gulbeni saistītām tēmām – vēsturi, izglītību, kultūru, medicīnu, sportu, ...Apjomīgajā Vītola izdevniecībā iespiestajā izdevumā ievietoti vairāk nekā 40 autoru raksti, kurus papildina fotogrāfijas. Grāmatas sastādītāja pensionēta skolotāja Mirdza Kušķe. Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā ceturtdien, 27.jūlijā, pulksten 17.30 notika grāmatas ”Zem gulbja spārna” atvēršanas svētki. Grāmatā apkopoti stāsti par gulbeniešiem un ar Gulbeni saistītām tēmām – vēsturi, izglītību, kultūru, medicīnu, sportu, ...Apjomīgajā Vītola izdevniecībā iespiestajā izdevumā ievietoti vairāk nekā 40 autoru raksti, kurus papildina fotogrāfijas. Grāmatas sastādītāja pensionēta skolotāja Mirdza Kušķe.